PARTNERZY PORTALU

OmniChannel VOICE

Magazyn Omnichannel Voice powstał z myślą o profesjonalistach i firmach budujących omnichannelowy ekosystem branży retail. Docieramy do managerów sieci handlowych, dostawców technologii i usług, firm doradczych oraz marketingowych, a także inwestorów działających na rynku powierzchni handlowych i magazynowych. Każdy numer to inny temat przewodni. Wszystkie łączy jednak wspólny mianownik – opisują świat szybko zmieniającej się branży retail. 

Na łamach Omnichannel Voice publikowane będą wywiady z najbardziej wpływowymi osobami kształtującymi retailowy biznes w Polsce. Wśród autorów znajdą się rynkowi eksperci, managerowie i właściciele firm, a także przedstawiciele branżowych organizacji. 

Merytoryczne treści zawarte w Omnichannel Voice pomogą sieciom handlowym odpowiedzieć na wyzwania transformacji cyfrowej, zbudować efektywny model logistyczny, a także odpowiedzieć na oczekiwania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. 

Na stronach Omnichannel Voice znajdą Państwo również relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, zmiany personalne oraz światowe ciekawostki z branży retail.

CYFROWA TRANSFORMACJA

– nowoczesne powierzchnie handlowe 
– digital signage
– płatności dla retailu
– wdrożenia e-commerce i aplikacje mobilne
– RFID 
– wyposażenie nowego sklepu
– oprogramowanie i systemy sprzedażowe dla retailu 
– marketplace’y

ESG

– ład korporacyjny
– dbałość o środowisko naturalne
– społeczna odpowiedzialność biznesu

Logistyka

– powierzchnie magazynowe
– fulfilment
– usługi kurierskie
– łańcuch dostaw
– magazynowe systemy informatyczne 
– opakowania wysyłkowe dla e-commerce i retailu 
– urządzenia paczkowe
– technologie i roboty dla logistyki

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Magazynem Omnichannel Voice zachęcamy do kontaktu:

KONTAKT